Autor Subiect: Necesar de urgenta in situatia de COVID 19 si situatia de toamna  (Citit de 1794 ori)

Offline tura.galbeni

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
    • Vezi Profilul
Necesar de urgenta in situatia de COVID 19 si situatia de toamna
« : Noiembrie 02, 2020, 07:44:07 a.m. »
Pentru buna functionare asistemului enegetic si mentinerea in stare optima a sanatatii personalului de exploatare SOLICITAM DE URGENTA FARA AMANARI SI MINCIUNII URMATOARELE :                                                                                      -DOTAREA NECESARULUI DE MEDICAMENTE ANTII GRIPALE cu PARACETAMOL, ROBINSON, ASPIRINA CARDIO, AZITROX, MULTIVITAMINE, BETADINA SI DE URGENTA ACHIZITIONAREA DE VACCINURI ANTIGRIPALE. 
-SAPUN, DEZINFECTANT, CLOR, cloramina ,SPIRT, DETARTANT , DERO SI ALTE MATERIALE NECESARE PENTRU INTRETINEREA IGIENEI IN UNITATILE HE.
-CAMPANIE DE DERATIZARE INPOTRIVA ROZATOARELOR.
           
               ASTEPTAM RASPUNS URGENT DE LA EL LIDERO     

Offline jorj

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
    • Vezi Profilul
Re: Necesar de urgenta in situatia de COVID 19 si situatia de toamna
« Răspuns #1 : Noiembrie 02, 2020, 07:18:01 p.m. »
Buna seara.
Mă bucur că am colegi care sunt cu picioarele pe pământ, care stiu prioritatile. Asteptati raspuns domnilor colegi, dar cred ca raspunsul nu va veni! Vi se va spune că toate astea nu au fost prinse in actul aditional la CCM.  Vedeti că liderii nostri se supără, de câte ori ne plângem nevoile, aici si prin alte părți. Acest forum nu mai conteaza. Noi nu mai contăm. Contează doar liderii Hidroelectrica si Hidrosind. Care ar mai vrea sa prindă un mandat dar fără mare deranj. Nu ar fi bună acum o grevă spontană? Ba daaaaaaaaa!